КРУГЛИЙ СТІЛ «ЧЕРНІГІВ-ЄВРОПА: ТОЧКИ ДОТИКУ (ІСТОРІЯ, КУЛЬТУРА, ЛЮДИ)»

13 вересня 2024 р. в межах Днів європейської спадщини в Чернігові в Інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського за підтримки Управління культури та туризму Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл «Чернігів-Європа: точки дотику (історія, культура, люди)».
До обговорення європейського минулого та сучасності Чернігова долучилися наукова спільнота та представники громадськості, а також здобувачі освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Чернігівського обласного наукового ліцею.
Доповідачі наголосили на історичних традиціях європейськості нашого міста, звернули увагу на багату історико-культурну спадщину, яка є невід’ємною складовою європейської культури, схарактеризували європейськість у поглядах, діях та життєписах видатних чернігівців.

Учасники круглого столу підсумували, що поглиблення та поширення знань про точки дотику з Європою в минулому сприятиме реалізації євроінтеграційного вектору на сучасному етапі.