Гуртожиток

Гуртожиток №3 розташований за адресою:

вул. Олега Міхнюка 3 (Червоний міст),
Чернігів, Чернігівська область 14000

Google maps Натисни для пошуку!

Поселення в гуртожитку зазвичай розпочинається в кінця серпня для старших курсів 28 – 29 серпня, для І курсу 30-31 серпня (даки уточнюються щорічно, оголошення про поселення можна знайти на нашому сайті, стрінці Fecebook та Instagram починаючи з 25 серпня.

Для студентів які бажають проживати в Гуртожитку №3, 30 серпня о 10.00 годині в аудиторії 207 корпусу Інституту історії (просп.Миру, 13) щорічно відбувається зустріч з вихователем гуртодитку Харченко А.В та замісником директора з виховної роботи Юдою Л.А. на якій відбувається розподілення вступників по кімнатах. Про цю зустріч вас попередять при подачі оригіналів документів або ж в листі про зарахування та подальші дії.

Для поселення необхідно мати при собі :

В Гуртожитку №3 Національного університету “Чернігівського колегіуму” імені Т.Г. Шевченка проживає 428 студентів, з них 83 це студенти Навчально-наукового інституту історії тасоціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського.

Студентська рада гуртожитку відіграє важливу роль у взаємозв’язку студент – навчання. Організацією самоврядування гуртожитку займається студентська рада у складі 6 чоловік. У яку входить 2 студента Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського, а саме: Городнюк Катерина (Голова студентської ради Гуртожитку № 3) 31 група, Галайда Тарас (30 група) та Гордієнко Яна (20 група).

Студентська рада працює за відповідним планом роботи, який включає: організаційну, контролюючу та культурно-виховну роботу. Студентська рада займається організацією поселення студентів у гуртожиток, оформленням двохсторонніх договорів про права та обов’язки мешканців гуртожитку а також відповідає за забезпечення належних умов проживання у гуртожитку, які залежать у більшій мірі від самих мешканців.Обов’язково протягом всього навчального року Студентська Рада здійснює контроль за своєчасну сплату коштів студентами за проживання. Три рази на тиждень члени Студентської Ради проводять обходи у гуртожитку, головна мета яких, це контроль за дотриманням правил внутрішнього розпорядку.

Напрямки роботи Студентської ради:

  • Поселення студентів у гуртожиток;
  • Адаптація студентів до умов проживання в гуртожитку;
  • Облаштування кімнат, блоків місць загального користування ( кухні, прольотки, коридори);
  • Організація дозвілля, культурно- виховної роботи серед студентів;
  • Організація фізичної підготовки студентів, проведення спортивно-виховних заходів;
  • Соціально-правовий захист студентів.
  • Головою Студентвької ради Гуртожитку №3 розроблюється план роботи Студенської ради, в якій прописані всі свята які відбуваються в гуртожитку на протязі навчального року.