Онлайн – вебінар для студентів інституту історії

До Міжнародного дня археології (відзначається у жовтні), у рамках проходження музейної та етнографічної практики студентів IV курсу, 4 жовтня 2024 р. було організовано онлайн-вебінар з Національним заповідником «Гетьманська столиця» під назвою «Археологічні відкриття гетьманської столиці (до 15-річчя Музею археології Батурина)». Студенти мали змогу від істориків заповідника Каріни Солдатової та Максима Нескуби дізнатися про значення систематичних археологічних досліджень для створення та функціонування профільного музею. На прикладі  діяльності Музею археології Батурина, ознайомилися з історією створення, особливостями наукової та культурно-освітньої, експозиційної та екскурсійної діяльності цього музею.

Дякуємо усім, хто долучився до заходу та обговорення запропонованої теми!