Гостьова лекція професора Католицького університету м. Рожемберок (Словаччина) Віктора Гладуша

10 жовтня 2024 року зі здобувачами спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки відбулась зустріч з професором Католицького університету м.Рожемберок ( Словаччина)  – Віктором Антоновичем Гладушем  на тему

« Вища освіта і академічна мобільність студентів Словаччини в сучасну історичну добу».

Віктор Антонович позиціонував себе, як  цікава особистість і компетентний лектор, який у порівняльній характеристиці систем вищої освіти України і Словаччини підкреслив вітчизняні здобутки у вищій освіті на засадах студентоцентризму та проблеми академічної мобільності студентів у цих країнах.

Здобувачі освіти були активними в обговоренні лекції та поставили питання, які їх цікавили. Студенти запропонували активізувати академічну мобільність засобами взаємовідвідування навчальних лекцій, семінарів , відеоексурсій, вебінарів та ін.