Гостьова лекція професора Наталії Приходькіної

Стало доброю традицією розвивати та  утверджувати мобільність студентів спеціальності  011 Освіта, педагогіка, які опановують ОП « Педагогіка вищої школи та адміністрування освіти» .

8 жовтня  2024 року на онлайн-лекцію з опанування вибіркової навчальної дисципліни « Коучинг в освіті» була запрошена проф. ДЗВО « Університет менеджменту освіти» Приходькіна Наталія Олексіївна. На лекції були присутні студенти груп 50, 51, 60, 61 НУЧК та група ПВШ 23-Г1,  які опановують ОП « Педагогіка вищої школи. Андрагогіка» в ДЗВО  « Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Тема лекції: «Тьюторство, Коучинг, Менторство (спільне і відмінне) у професійному становленні викладача ЗВО». Лекція була інтерактивною, здобувачі освіти дуже задоволені.