ІМЕНА У НАЗВАХ ВУЛИЦЬ

В рамках реалізації проекту «Імена у назвах вулиць» на базі Центральної бібліотеки імені М. Коцюбинського проходить ряд зустрічей із вченими-істориками міста, котрі знайомлять слухачів із визначними постями та подіями, на честь яких перейменовані вулиці Чернігова. 15 жовтня кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології України Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. Лазаревського Олександр Рахно розповів про виникнення українського національного військового підрозділу січових стрільців та їхню роль в історії української військової справи і державотворення. 17 жовтня кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології України Сергій Токарєв висвітлив біографію останнього гетьмана Лівобережної України Кирила Розумовського та його внесок у розвиток українського суспільно-політичного та культурного життя.
Доповіді викликали жвавий інтерес, активне обговорення та схвальну реакцію з боку слухачів. Маємо надію, що подальші заплановані в рамках проекту зустрічі привернуть увагу до постатей визначних історичних діячів, пов’язаних із Чернігівщиною, та переконають місцеву громадськість у необхідності увіковічення їх пам’яті у назвах вулиць.