Презентація книги «Перша шеренга»

26 вересня здобувачі освіти Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського разом із викладачками кафедри історії України, археології та краєзнавства доц. Тамарою Дорохіною та доц. Оленою Гринь відвідали презентацію книги «Перша шеренга», яка відбулася у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових. Видання являє собою збірку художньо-публіцистичних нарисів про чернігівців, які зберігали вірність Україні та наближали її незалежність в умовах тоталітарного радянського режиму. Присутні на представленні книги мали унікальну нагоду почути про цих героїв «Першої шеренги» від авторів, які також були активними учасниками національно-визвольних змагань кінця 1980-х – початку 1990-х рр.