“Книга сто днів широкої війни” В.Чепурного – в бібліотеці Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін!

Бібліотека Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка поповнилася книгою чернігівського публіциста та громадського діяча Василя Чепурного «Сто днів широкої війни». Досить символічно, що це сталося 1 жовтня, у День захисників та захисниць України, адже книга є хронікою перших ста днів героїчного спротиву Чернігівщини на початку широкомасштабного російського військового вторгнення.
Щира вдячність автору за подарунок книгозбірні! Запрошуємо університетську спільноту до ознайомлення!