Вітаємо наших викладачів з отриманням Почесної грамоти Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка.

Викладачі та студенти Навчально-наукового Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського щиро вітають доцентів кафедри права, філософії та політології Акіменко І.М., Гапоненка Д.І., доцента кафедри історії України, археології та краєзнавства Токарєва С.А., доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Шару Л.М. з отриманням Почесної грамоти Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка за багаторічну сумлінну і плідну працю, особистий внесок у розвиток національної освіти, в справу навчання студентської молоді та з нагоди Дня працівника освіти. Бажаємо подальших успіхів та натхнення!