Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми краєзнавства в світлі діяльності природоохоронних установ та територіальних громад»

📍17–18 вересня 2025 року в екоцентрі Мезинського НПП відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми краєзнавства в світлі діяльності природоохоронних установ та територіальних громад», присвячена 60-річчю створення Мезинського археологічного музею та 95-річчю від дня народження його засновника Василя Куриленка.
👥 Учасниками заходу стали науковці, музейники, викладачі та краєзнавці з різних куточків України. Вітальні слова пролунали від керівників #МезинськогоНПП, Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка, Чернігівська ОУНБ ім. Софії та Олександра Русових та інших партнерських організацій.
📋 У програмі конференції – пленарні засідання, дискусійні панелі та онлайн-секції, де обговорювалися питання археології, історії, екології та розвитку музейної справи. Особливий інтерес викликали доповіді про палеолітичні пам’ятки Мезинського НПП, роль Василя Куриленка у збереженні культурної спадщини, а також сучасні тенденції краєзнавства в Україні.
Учасники також відвідали Мезинський археологічний науково-дослідний музей імені В.Є. Куриленка, вшанували пам’ять його засновника та поклали квіти на могилу у селі Курилівка.
📷 За фотосупровід конференції дякуємо Віктор Кошмал. Вони доступні за посиланням: https://fex.net/uk/s/t0x1nof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *