«#це_не_ок»

4 листопада 2021 студенти і вкладачі Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського долучились до онлайн-презентації результатів опитування студентства щодо випадків дискримінації за ознакою статі в закладах вищої освіти, яке було проведено ГО “Комунікації для змін” в рамках проєкту #це_не_ок. Проект реалізується в рамках програми «ЄС за гендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів і ґендерно-обумовленого насильства».
Також під час заходу відбулося обговорення шляхів розв’язання проблеми та історій успіху.
Ми говоримо: «Ні дискримінації за ознакою статі, будь-яким проявам сексизму у студентському середовищі, сексуальним домаганням, жартам, насмішкам, анекдотам, які висміюють ту чи іншу стать»!