Підсумки VІI Фльорівських читань

19 листопада 2021 р. в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка в онлайн режимі на базі Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського відбулася науково-практична конференція «Сьомі Фльорівські читання», організована кафедрою педагогіки та методики викладання історії та суспільних дисциплін. Перед початком конференції учасників привітали перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка доктор історичних наук, професор В. О. Дятлов, директор Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського, кандидат історичних наук, професор О. Б. Коваленко, директор Навчально- наукового інституту психології та соціальної роботи кандидат педагогічних наук, професор Л. М. Завацька.

У конференції взяли участь викладачі університету, директори та учителі шкіл, аспіранти та студенти (понад 50 учасників). Їх доповіді були присвячені регіональному виміру історії педагогічної думки та освіти, актуальним проблемам педагогіки і методики
навчання історії та досвіду європейської освіти.