ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ «ВЕРХОВНИЙ СУД»

Наприкінці січня 2022 року студенти-юристи спеціальності 081-Право та здобувачі-правознавці Чернігівського кооперативного фахового коледжу під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента кафедри права, філософії та політології Єфремової Олени Петрівни та доктора історичних наук, професора кафедри права, філософії та політології Іваненко Аліни Олексіївни відвідали Верховний Суд.
Проводилася змістовна екскурсія, в ході якої студентам показали: актовий зал, конференц-зал, музей та зал засідань Пленуму Верховного Суду. Здобувачі НУЧК із особливою увагою слухали інформацію про архівні документи, проведення судової реформи, видатних суддів, створення Верховного Суду та його діяльність.
Метою відвідин було не лише ознайомлення на практиці з особливостями діяльності, історією, видатними постатями Верховного Суду, але й підвищення правової свідомості та культури майбутніх юристів.