ВИЇЗНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД – МУЗЕЙ ПОПУЛЯРНОЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ «ЕКСПЕРИМЕНТАНІУМ»

У четвертій декаді січня 2022 року студенти-юристи спеціальності 081-Право та здобувачі-правознавці Чернігівського кооперативного фахового коледжу під керівництвом доктора історичних наук, професора кафедри права, філософії та політології Іваненко Аліни Олексіївни відвідали Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум».
Студенти мали змогу побачити яскраві досліди «Кріо-лабораторія» – це шоу низьких температур! А саме на власні очі побачили що таке – 200 С! Також: дізналися що таке миттєве замороження, скуштували кріо-страви, занурилися в рідкий азот, побачили велетенський азотний вибух. На власному досвіді дізналися, що низькі температури це може бути весело і цікаво.
Майбутні юристи отримали позитивні емоції та нові знання від такого продуктивного дозвілля.

Меморандум з регіональним центром.