Випуск Бакалаврів 2022 року

В 2022 році Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін імеін О.М. Лазаревського випустив 50 професіоналів своєї справи, які 4 роки пізнавали всі секрети та тонкощі таких спеціальностей як Середня освіта. Історія, Історіія та археологія, Філософія, Право, Соціологія. Саме в такі тяжкі для нас часи, ми зразістю та гордістю представили світу професійних вчителів, науковців, юристів, філософів та соціологів. Ваша головна задача відродити нашу країну! Напишемо нову історію разом!

Вітаємо вас, наші дорогі Бакалаври, ви найкращі!  Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а розвиватися і вдосконалюватися у професійній діяльності! Успіхів вам, натхнення, тільки позитивних емоцій та правильного вибору! До зустрічі у нашій дружній родині Інституту історії в якості магістрів!