28 жовтня 2022 року у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка на базі Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарнх дисциплін імені О. М. Лазаревського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософсько-педагогічні концепти Григорія Сковороди у контексті сучасних суспільних викликів», що була присвячена 300-річчю з дня народження видатного філософа, педагога і мислителя Г. С. Сковороди. Учасників конференції привітали доктор юридичних наук, професор, ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка О. С. Шеремет та кандидат історичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка О. Б. Коваленко. Під час роботи конфенції виступили: Міхно Олександр Петрович (доктор педагогічних наук, директор Педагогічного музею України), Соломаха Ірина Григорівна (кандидат філософських наук, доцент кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), Кулик Ірина Олександрівна (кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), Янченко Тамара Василівна (доктор педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), Царенок Андрій Вікторович (доктор філософських наук, професор кафедри філософії та культурології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), Чорний Олександр Олексійович (доктор філософських наук, завідувач кафедри права, філософії та політології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), Костюк Анна (учениця 8 класу Любецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів), Кремчаніна Вікторія Анатоліївна, (здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), Безгубченко Інна Валеріївна (здобувачка другого (магістерського) рівня, вищої освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка).
Наша наукова робота наближає нас до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!