“Кліо відкриває таланти”

У Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітрних дисциплін ім. О. М. Лазаревського 1 грудня 2022 року в онлайн режимі відбулося оголошення переможців інститутського конкурсу “Кліо відкриває таланти”, він проходив у декілька етапів:
І етап
До 15.11 – висування кандидатур для участі у конкурсі, подания заявок і документів;
ІІ етап
22.11-26.11 -демонстрація, перегляд, онлайн голосування по творчих номінаціях (організатори конкурсу розміщують у соцмережах відео виступів співаків, музикантів, виконавців, танцюристів, віртуальні виставки творчих робіт);
ІІІ етап
27.11-28.11-робота конкурсної комісії, підведення підсумків;
01.12 – онлайн
«Кліо відкриває таланти – 2021» (оголошення переможців та концертна програма). Інститут історії традиційно визначав найкращих студентів у різних номінаціях:

? “Відмінник навчання” – Блохіна Владислава 32 гр.

⏳ “Наукове відкриття Інституту” – Нагорний Павло 32 гр.

??‍? “Педагог за покликанням” – Тупик Кристина 41 гр.

??‍?”Громадський діяч” –Клименко Катерина 41 гр. та Шевченко Валентина 30 гр.

?”Творча особистість” –Городиська Анастасія 11 гр.

? “Талант року” – Стрілюк Єгор 13 гр.

? “Кращий спортсмен Інституту” – Ткаченко Катерина 10 гр.

?”Відкриття року” – Антонова Анастасія 14 гр.