Ви – наша гордість! Ви – наша надія! Ви – наше майбутнє!
Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін Імені О. М. Лазаревського щиро вітає випускників магістратури!
9 січня 2024 року магістерські дипломи отримали випускники спеціальностей 011 Педагогіка вищої школи, 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія, 033 Філософія.
Шановні випускники, кожен з вас неповторний! Ви інтелектуальні, творчі, креативні, наполегливі! Бажаємо вам здійснити свої мрії, реалізуватись у професійному житті, продовжити і примножити традиції Інституту історії!
![](https://inst-hist.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/428084043_1372428626727119_1861820912544923079_n-300x258.jpg)
![](https://inst-hist.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/428183110_1372428883393760_4186439177904778561_n-300x218.jpg)
![](https://inst-hist.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/428203471_1372428896727092_7152081173909514932_n-225x300.jpg)
![](https://inst-hist.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/428223995_1372428870060428_2574431578915283064_n-225x300.jpg)
![](https://inst-hist.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/428176026_1372428956727086_2745585452606314372_n-276x300.jpg)