Археологічна практика!

Археологічну практику проходили влітку студенти 1 курсу (11, 12 та 12-а груп) під керівництвом доцентів кафедри історії України, археології та краєзнавства Веремейчик О. М. та Черненко О. Є. Студенти, в яких практика проходила в офлайн форматі, мали змогу ознайомитися з археологічними експонатами, які розміщені в Чернігівському історичному музеї.  А також на власні очі побачити результати археологічних розкопок та зрозуміти умови життя давніх мешканців печерного монастиря під час  екскурсії до Антонієвих печер. Студенти, які проходили  практику онлайн, також мали насичену програму. Вони ознайомилися з матеріалами досліджень найбільш визначних археологічних пам’яток України, практикувалися малювати археологічні знахідки, навчалися писати наукові документи. Під час проходження практики студенти отримали можливість поглибити свої знання з археології та набути цінного досвіду.