Круглий стіл “Професійний імідж сучасного педагога”

У рамках тижня Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського кафедрою педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін було проведено Круглий стіл “Професійний імідж сучасного педагога”. У його роботі взяли участь викладачі Національного унівнрситету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка І.Кулик, О.Михайленко, О.Платонова, Л.Рень, Л.Юда, Л.Ясновська, Т.Янченко, учителі історії та правознавства шкіл міста А.Лях, Г.Малежик, Р.Нітченко, Т.Пивоварова, В.Приходько, О.Федоренко та студенти магістратури першого року навчання О.Бібік, А.Котова, В.Кремчаніна, А.Крупеник. Учасники Круглого столу висловили свої думки стосовно того, яким повинен бути сучасний педагог. Щиро дякуємо усім учасникам за цікаву, змістовну та корисну зустріч!