Підсумкова конференція з етнографічної практики.

30 листопада в рамках проведення тижня Інституту історії відбулася підсумкова конференція з етнографічної практики. Цього року студенти 20 групи під керівництвом доцентів кафедри історії України, археології та краєзнавства Дорохіної Т. Ф. і Токарєва С. А. проводили дослідження в селі Тупичеві Чернігівського району на базі комунального закладу «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради. На конференції були присутні директор ліцею Зубов Костянтин Іванович, вчителька історії Савенко Наталія Вікторівна, учні 11 класу. Під час проведення заходу був укладений договір про співпрацю між двома навчальними закладами. Відкрив конференцію директор Інституту Коваленко О. Б. В рамках роботи конференції були заслухані звіти студентів про результати роботи над загальною темою дослідження «Святково-обрядовий календар українців». Студенти творчо підійшли до підведення підсумків – святково оформили зал, підготували мультимедійні презентації, а студент Павло Павлов виконав перед аудиторією частівки власного авторства. Захід викликав помітний інтерес з боку викладачів Інституту, присутніх студентів 22 групи і гостей заходу. Очільники закладів висловили сподівання щодо продовження плідної співпраці і в майбутньому.