«Річ у тім 2.0»

Інформаційну кампанію «Річ у тім» представила у Навчально-науковому інституті історії і соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерно-зумовленого насильства» Лариса Борисенко – старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Чернігівській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України.
Мета акції – привернути увагу до такого жахливого явища як домашнє насильство.
Десятки тисяч людей в Україні стикаються із домашнім насильством щороку. Річ у тім, що ми маємо їх почути.
У проєкті «Річ у тім 2.0» взяли участь 16 відомих особистостей. Їх знає вся країна. Серед них – актори, ведучі, музиканти, вчені, спортсмени. Вони озвучили 16 історій, що позичені зі справжніх поліцейських протоколів.
Разом з учасниками проекту викладачі і студенти Інституту історії закликають: «Не треба терпіти насильство, а обов’язково звертатися по допомогу!».