«ЛЮБИ І ЗНАЙ УКРАЇНУ!»

Інтелектуальна гра під такою назвою зібрала в стінах Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка кращих знавців історії України. Викладачі і студенти Навчально-наукового інституту історії створили творчу, доброзичливу атмосферу.
У грі брали участь команди ЗНЗ № 27, 29, Чернігівських ліцеїв № 15 і 22, Чернігівського колегіуму № 11. Здобувачі освіти змагалися на п’яти етапах: «Знаю Україну – героїв знаю!», «Хто знає краще?», «Чернігів – місто легенд», асоціативний ребус, творче завдання.
Всі учасники і організатори продемонстрували знання історії, ініціативу, творчість і наполегливість. Завдяки Олексію Ященку змогли долучитись до «живої історії». Випробували себе у давньоруській грі та у виготовленні стародавніх обладунків.
Головне, що всіх об’єднало єдине гасло: «Разом до перемоги!»