Вчимося вчити

19 квітня 2023 року студенти Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Єлізавета Голушко, Катерина Світлічна, Владислав Тарасевич, Валентина Шевченко провели відкритий урок з українознавства (викладачка доц. Т. Ф. Дорохіна) для учнів 9, 10, 11 класів Новобілоуського ліцею Новобілоуської сільської ради Чернігівського району. Студенти підготували доповіді та презентації з теми «Руйнування міфів: походження топонімів Україна, Малоросія; Росія, Московія; Білорусь». На уроці крім учнів були присутні директорка ліцею В. М. Ракута, вчителька історії Н. О. Луценко.
Слушно зазначити, що Інститут історії вже декілька років співпрацює з Новобілоуським ліцеєм – проводить для учнів календарно-обрядові заходи, уроки з українознавства, лекції з краєзнавчої тематики та ін.