Науковий семінар магістрантів та аспірантів в Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського (Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка). Цього року було проведено вже третій за рахунком Науковий семінар. Захід відбувся в рамках тижня Інституту та став справжнім святом науки.
З вітальним словом виступили:
– к.і.н., доц., директор Інституту Католик А.В.,
– к.і.н., доц., заступниця директора з наукової роботи Стрілюк О.Б.,
– к.і.н., доц., голова Ради молодих учених Токарєв С.А.
У рамках конференції відбулась робота чотирьох секцій:
– «Актуальні проблеми вітчизняної та зарубіжної історії» (керівниця секції – к.і.н., доц. Шара Л.М.);
– «Актуальні проблеми педагогіки вищої школи та адміністрування освіти» (керівниця секції – д.п.н., проф. Тимошко Г.М.);
– «Педагогіка, методика навчання історії та інноваційні освітні технології» (керівниця секції – д.п.н., проф. Янченко Т.В.);
– «Актуальні проблеми філософії: від давнини до сучасності (керівник секції – д.ф.н., проф. Чорний О.О.)
У програмі конференції заявлено 106 доповідей здобувачів освіти.
Щиро дякуємо доповідачам, науковим керівникам за цікаві розвідки, активні дискусії, участь у заході.
Сподіваємось на нові зустрічі та подальше збереження гарних інститутських традицій!