Підсумки конкурсу серед журналістів на краще висвітлення процесу євроінтеграції України.

Центр досконалості Європейських студій імені Жана Моне Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка підбив підсумки конкурсу серед журналістів на краще висвітлення процесу євроінтеграції України. Вручення дипломів відбулося 13 грудня 2023 року в приміщенні Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського НУЧК імені Т.Г.Шевченка.

До складу журі конкурсу увійшли: Ігор Кондратьєв (НУЧК імені Т.Г.Шевченка), Ірина Синельник (УНІАН) та Viktoriia Beha (hromadske). За результатами роботи журі були визначені переможці: 1 місце (250 євро) – Сєргєй Карась (портал 0462.ua); 2 місце (150 євро) – Євроклуб «Співдружність» Городнянського ліцею 1 (керівник Марія Клименко), 3 місце (100 євро) – Денис Шапошніков (Суспільне Чернігів). Журі також відзначило призами по 100 євро два матеріали журналістів-початківців – учениці 8-Б класу Чернігівської загальноосвітньої школи № 20 Анастасії Велігоши та учня 11-А класу ЧОНЛ Вадима Платонова. Переможців привітав директор Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Андрій Католик.

Конкурс проводився в рамках реалізації Проєкту Європейського Союзу програми Erasmus+ напряму Jean Monnet Вивчення Європи: освітній вимір. “STUDYING EUROPE: EDUCATIONAL DIMENSION” (SEED) 101085480–SEED–ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH