Зустріч з учнівством Чернігівського обласного наукового ліцею

9.04.2024 р. до ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського завітали здобувачі освіти Чернігівського обласного наукового ліцею.
Студенти ІІ курсу, які навчаються на ОП «Середня освіта (Історія та громадянська освіта»): Д. Купрієнко, С. Усік, С. Іванова, К. Крищук під керівництвом к.п.н., доц. І.О. Кулик провели для ліцеїстів на території Чернігівського Дитинця розроблену ними гру-квест «Дослідники рідного краю». Учасники заходу виконували пізнавальні завдання, використовуючи прийоми розвитку критичного мислення.
Директор ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського, к.і.н., доц. А.В. Католик познайомив ліцеїстів з освітніми програмами, які представлені в Інституті, схарактеризував можливості працевлаштування, згадав про «історії успіху» наших талановитих випускників.
«Зазирнути за лаштунки» роботи історика ліцеїстам вдалося разом з к.і.н., доц. О. Я. Рахном та к.і.н., доц. О.В. Гринь.
«Знати історію – не тільки важливо, але й цікаво», – зазначили ліцеїсти!