18 квітня в Україні відзначають День пам’яток історії та культури

18 квітня в Україні відзначають День пам’яток історії та культури. З цієї нагоди кандидат історичних наук, заступниця генерального директора з наукової та культурно-просвітницької роботи Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” Інна Непотенко провела лекцію для студентів 3 курсу інституту історії спеціальностей “Середня освіта (Історія)” і “Історія та археологія”.

У своєму виступі доповідачка розкрила основні напрямки роботи ICOMOS (Міжнародної ради з охорони пам’яток та історичних місць). Особливе зацікавлення слухачів викликала інформація про діяльність місії організації в Україні в умовах повномасштабного російського вторгнення. Також учасники зустрічі обговорили проблеми й перспективи включення пам’яток Чернігова до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.