29 жовтня 2020 р. відбувся перший воркшоп на тему: «Медіаграмотність сьогодні» .

29 жовтня 2020 р. відбувся перший воркшоп на тему: «Медіаграмотність сьогодні» у рамках грантової програми міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією Української Преси. Студенти Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського разом з тренерами Оленою Стрілюк, Ольгою Коваленко, Оленою Гринь, Людмилою Павленко ознайомились з тим, що таке медіа, структурую медіапростору; на яскравих прикладах обговорили вплив медіа на історичний процес; розібрали, що таке журналістські стандарти і наскільки знання про них є актуальними для історика.
Студенти пройшли анкетування, результати якого засвідчили необхідність подібних воркшопів, попрацювали з віртуальною дошкою Padlet та в окремих сесійних залах ZOOM виконали завдання з тексом на визначення фактів і суджень.