21 квітня 2021 р. на базі Криворізького державного педагогічного університету в онлайн-форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Освітні, педагогічні науки”.

Студент магістратури Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка Роман Нітченко (ОП “Педагогіка вищої школи”) представляв наукове дослідження на тему: “Педагогічна культура майбутніх учителів в умовах сучасної освіти” і отримав диплом І ступеня. Вітаємо Нітченка Романа і його наукового керівника доктора пед.наук, завідувачку кафедри педагогіки та методики викладання історії та суспільних дисциплін Т.В. Янченко.
Дякуємо організаторам конкурсу за гостинність, професійність, доброзичливість! Вітаємо усіх переможців конкурсу! Успіхів вам і подальших наукових здобутків!